Widget Image
No:156 34885 Sancaktepe - İSTANBUL
Title Image

Yan Etki Bildirimi

BİOFARMA ürünleri ile ilgili yan etki/ advers reaksiyon bildirimleriniz için, doktor veya eczacınıza danışabilir, yetkili sağlık otoritesine başvurabilirsiniz.

Yan etki/advers reaksiyon bildirimleriniz ile ilgili acil durumlarda ücretsiz telefon hattımız olan 0216 398 10 63 numaralı telefondan ve farmakovijilans@biofarma.com.tr  e-mail adresinden BİOFARMA Farmakovijilans Birimi’ne ulaşabilirsiniz.

Kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında Farmakovijilans aydınlatma metnini aşağıda bulabilirsiniz.

Yan Etki Bildirim Formu    (*) İşaretli Alanlar Gereklidir.
    Yan Etki/İstenmeyen etki/Advers etki bildiriminiz nedeniyle size ulaşabilmemiz için lütfen telefon numarası veya diğer iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşınız. Bizimle paylaştığınız bütün detaylar gizli tutulacak ve hasta mahremiyeti ile ilgili yasal düzenlemeler ve prosedürler doğrultusunda paylaşılması gerekli olan kurum ve kuruluşlar haricinde herhangi bir kişi ya da şirket ile paylaşılmayacaktır. “Farmakovijilans” Kişisel Verilerinin İşlenmesi Aydinlatma Metni’mizi okuduktan sonra “Kabul Ediyorum” kutucuğunu seçerek kişisel verinizin kaydedilmesi, saklanması ve işlenmesine rıza gösterdiğinizi kabul etmiş olmaktasınız. ‘’Kabul ediyorum’’ kutucuğunu seçerek ayrıca, yasal uyarıyı ve girişini yaptığınız bilgilerin geçerliliğini kabul ve beyan etmiş olursunuz.    Bilgilendirme: Yan Etki/İstenmeyen etki/Advers etki bildirimlerinin takibi sırasında sizinle iletişime geçmemiz gerekebilir, size geri dönüş yapabilmemiz için geçerli bir telefon numarası veya e-posta adresi belirtmeniz gerekmektedir.