Widget Image
No:156 34885 Sancaktepe - İSTANBUL
Title Image

Kariyer

İnsan Kaynakları Stratejimiz

Değerlerimizle uyumlu olarak iletişimi güçlü, pozitif bakış açısına sahip, yenilikçi, sorumluluk sahibi, iç motivasyonu ve başarma arzusu yüksek, yetenekli kişileri kazanmak, onları geliştirmek ve bağlılığı üst düzeyde sağlayarak çalışanları ile fark yaratan, taklit edilemeyen bir kurum kültürü oluşturmaktır.

Seçme ve Yerleştirme Sürecimiz

Seçme ve Yerleştirme Sürecimiz

Biofarma olarak, ailemize katılacak tüm adaylarımızın, değerlerimizi paylaşan, kurum kültürümüzle uyumlu, konusunda yetkin, değişime açık, gelişimi ve geliştirmeyi benimsemiş, işinin lideri olarak sorumluluk alan bireyler olmasını öncelikli olarak önemsiyoruz. İşe alım uygulamalarımız ile bu yetenekleri kurumumuza kazandırmayı hedefliyoruz. İşe alım süreçlerimizde kullandığımız yöntemler aday profiline göre çeşitlilik göstermektedir. Her pozisyona özgü belirlenmiş yetkinlik ve temel becerileri ölçümlemek için yetkinlik bazlı mülakat yapılarak titiz bir işe alım süreci uyguluyoruz. Ayrıca pozisyonun gerekliliklerine göre; genel yetenek testi, kişilik envanteri, değerlendirme merkezi uygulamaları ve İngilizce seviye tespit sınavı gibi ölçümleme araçlarını kullanıyoruz. İç İlan Sürecimiz ile açık pozisyonlarımız için öncelikle mevcut çalışanlarımıza fırsat sunuyoruz. Tüm değerlendirmeler sürecinde, fırsat eşitliği sağlıyoruz. Aramıza Katılmak İçin Başvurularınızı Bekliyoruz ! ik@biofarma.com.tr

Eğitim ve Gelişim Uygulamalarımız

Eğitim ve Gelişim Uygulamalarımız

Çalışanlarımızın; mesleki, kişisel ve liderlik yetkinliklerini kullanarak, faaliyet alanlarında uzmanlaşmış, yüksek performanslı bireyler olmalarını hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda çalışanlarımıza her alanda sürekli olarak kendilerini geliştirme fırsatları sunuyoruz. Yetkinlik değerlendirme sürecine ait verilere ilişkin oluşturulan gelişim planları ile , çalışanlarımızın kişisel ve liderlik yetkinliklerini arttırmaya yönelik programlar düzenliyor, ayrıca teknik eğitim / uygulamalı eğitim programları ile de mesleki yetkinliklerini geliştirmeyi hedefliyoruz. Gelişimin sürekliliğine ve ancak uygulamalar ile kalıcı hale gelebileceğine inanıyoruz.

Performans Yönetim Sistemimiz

Performans Yönetim Sistemimiz

Şirket hedeflerimiz ile çalışanlarımızın hedeflerini uyumlu hale getirerek, şirket başarımızı sürekli kılıyoruz. Bu kapsamda, şirketimizde hedef ve yetkinlik bazlı performans yönetim sistemini uyguluyoruz. Hedefe nasıl ulaşıldığını önemsiyor, yetkinliklerimizi de performans yönetim sistemi içinde değerlendiriyoruz. Tüm değerlendirmeler sonucunda oluşturulan gelişim planları ve sürekli geri bildirim kültürü ile çalışanlarımızı daima geliştiriyor ve başarıyı ödüllendiriyoruz.

Yetenek Yönetimi Uygulamalarımız

Yetenek Yönetimi Uygulamalarımız

Her çalışanımız, bizim için ayrı bir "yetenek" tir. Ve her bir yeteneğimizin mevcut potansiyelini en üst seviyeye çıkararak, kariyerlerinde ilerlemelerini hedefliyoruz. Bu kapsamda şirket içi ilanlarla rotasyon fırsatı sağlıyor, her bir çalışanımız için performans -potansiyel ölçümleri yapıyoruz. Kritik pozisyonlarımız için potansiyel çalışanlarımızı geliştirerek yedekleme planlarımızı oluşturuyoruz.